Restaurace a Kulturní dům Vysoká Libeň - sál pro kulturní, sportovní a společenské aktivity

Sál až 400 osob

Informace o možnostech sportoviště (pronájmu, kurzech pro veřejnost): 
Sál s restaurací má rozlohu cca 430m2. Sál i restaurace současně pojme více jak 400 osob k sezení. Pokud by nebyla stolová úprava počet účastníků lze výrazně navýšit. Objekt v r. 2014 prošel rekonstrukcí a má tedy nový vzhled. V objektu je i sociální zázemí pro akce s velkým počtem návštěvníků. Na sále lze pořádat slavnosti různého typu, hudební představení, koncerty - sál disponuje výbornou akustikou, plesy, Maturitní plesy, zábavy, diskotéky, divadlo, přednášky, výstavy, prezentace, schůze, výroční schůze, taneční kurzy, kurzy s různou tématikou, tématické večery, sportovní kurzy a cvičení - zumba, aerobik, sportovní setkání s velkým počtem účastníků, sportovní soutěže - Mastery, Openy apod., srazy - třídní, klubové, zájmové, oslavy soukromé i firemní, svatby - od 15 osob až po 300 osob, firemní setkání - event, školení, firemní prezentace, prodejní výstavy, prodejní akce, sál i restaurace má velkou možnost k využití. Podlaha sálu - parkety dubové + lino. Parkety 201m2, lino cca 60m2.Součástí sálu je šatna pro hosty, jeviště, WC a sprcha. Se sálem sousedí restaurace cca 75 míst, vaří se tradiční domácí česká kuchyně, restaurace zajistí hromadné stravování a cateringové služby - rauty, Coffe Break, grill párty apod. Na sál lze umístit cca 300 osob - sedící z celkové plochy sálu zůstává taneční prostor cca 10 x 12 m. V restauraci lze uspořádat míst k sezení cca 120. Sál i restauraci lze sloučit v jeden prostor, nebo rozdělit na dva samostatné. K objektu je dobrý přístup z hlavní silnice, vedoucí 23 km Mladá Boleslav, 20km Mělník a Benátky nad Jizerou a cca 40km Praha. Vedle objektu je velké parkoviště pro BUS i TIR. Sál je větratelný, odvětrávaný,vytápěný, dostatečně osvětlený a má samostatný přístup. Sál i restaurace jsou variabilní k uspořádání i k využití. Restaurace je schopna zajistit stravování pro větší počet účastníků a hostů. V letním období lze využít letní terasu, grill, venkovní výčep piva. Na našich webových stránkách naleznete Kalendář volných termínů pro restauraci a sál na celý rok dopředu. Další informace na uvedeném telefonní čísle nebo na e-mailové adrese.
Kontakt
Ulice a čp.: 
Mělnická 98
Město: 
Vysoká Libeň
PSČ: 
27738
Kraj a okres: 
Mělník
Kraj a okres: 
Středočeský kraj
Zodpovědná osoba : 
Blanka Pacyruk
Telefon: 
326903000
Typ sportoviště: 
Kryté
67891011121314151617181920212223
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
Vhodné pro
Bojové sporty
Cvičení (např. aerobic, zumba, ...)
Deskové (stolní) hry
Firemní akce (teambuilding)
Florbal
Fotbal/futsal
Gymnastika
Kulturní akce (např. divadlo, koncert, ... )
Ostatní
Ping-Pong
Šerm
Tanec
Ceník pronájmu sportoviště: 
Dohodou, dle typu akce a počtu účastníků. Při konzumaci v restauraci výrazné slevy na nájmu. Množstevní slevy na konzumaci.
Vybavení: 
Šatny, parketová podlaha, lino WC, sprcha, prádelna, jeviště, restaurace se stravováním, velké parkoviště, dobrý přístup z hlavní silnice, dobrá viditelnost objektu, letní terasa, grill, venkovní výčep piva. Velká města - dobrá dostupnost, Mělník, Mladá Boleslav, Benátky nad Jizerou, Praha. Stůl na stolní tenis, trampolína, šipkové automaty, kulečník, AIR Hockey. WI - FI připojení zdarma. Velká televize v restauraci.
Rozměry: 
420 m2