Propagace Vašeho sportoviště pro sportovní a jiné pronájmy veřejností

Katalog Pronajem-telocvicny.cz  se zaměřuje na propagaci tělocvičen, sportovních hal a sálů (krytých sportovišť), které nabízejí možnost sportovního a jiného využití pro veřejnost. Výhody prezentace Vašeho sportoviště u nás:

Uvidí Vás ta správná cílová klientela, jsme v 1. v google.com a seznam.cz, pokud někdo hledá "pronájem tělocvičny" nebo "pronájem sportovní haly", viz např.  https://www.google.cz/#q=pron%C3%A1jem+t%C4%9Blocvi%C4%8Dny

  Získáte přehlednou propagační stránku pro každé Vaše sportoviště, viz:  http://www.pronajem-telocvicny.cz/praha-1/mma-praha/velka-telocvicna-a-mala-telocvicna

Pro každé Vaše sportoviště získáte kvalitní on-line rozvrh s možností pravidelné administrace

Registrace na zkoušku na 3 měsíce zdarma - > Následně se rozhodněte o placené spolupráci:)

Registrujte u nás Váš subjekt (školu, sportovní centrum, klub, firmu..) a přidejte k němu následně libovolný počet sportovišť (tělocvičen, sálů, hal..). Základní registrace 1 subjektu je u nás na 3 měsíce zdarma, následně za Vaší celkovou propagaci zaplatíte pouze 480 Kč na dalších 12 měsíců, pokud budete chtít.

V rámci prezentace můžete získat pro všechny Vaše sportoviště zvýhodněnou pozici pro Váš okres nebo kraj. O zvýhodněných pozicích Vás budeme rádi následně informovat.

Registrovat Vaše sportoviště